FOR FURNITURE 2017
Odebírat novinky
Místo konání - LETŇANY
PVA EXPO PRAHA Výstaviště Letňany

Najdete na veletrhu - FOR FURNITURE 2017


Postel THEA

Vystavovatel: JV POHODA s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A05

Pokud i vy uvažujete o změně postele a nechcete dělat kompromis mezi pohodlím a estetičnem, bude pro vás postel Thea, z nabídky společnosti JV Pohoda, tím správným řešením.


Křeslo ušák

Vystavovatel: PK-interier - Pavel Kružík - Hala - 2, Stánek - A12

Výrobu tohoto křesla jsme zachovali z dob minulých - jedná se o řemeslnou a výjimečnou ruční práci. Kostra je masivní z tvrdého dřeva, sedák je pružinový, vyvázaný africkou trávou a koňskými žíněmi. Velmi důležitá a nezbytná je pro správné sezení podpěra v bederní části, která zajišťuje zdravý a pohodlný posed. Koupí tohoto tradičního křesla získáte dědičný kousek i pro Vaše blízké či další generace.


DIAMOND SLEEP - Vysoké luxusní postele

Vystavovatel: T.G.H. DESIGN s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B16

Vysoké luxusní postele, které jsou díky své konstrukci velmi pohodlné a příjemné jak pro spánek, tak při své výšce skoro 60 cm velmi praktické při ulehání a vstávání. Naše postele jsou z 90 % vyráběny ručně. Rám postele, někdy nazývaný také box je z masivního teakového dřeva, potahovaný dekorativní látkou z bavlny nebo ekokůží. Ekokůže je velmi praktická pro její omyvatelnost při znečištění a pokud je o ní řádně pečováno má velmi dlouhou životnost. Mohutná čela jsou taktéž z teakového dřeva čalouněná zpravidla ve stejném dekoru jako rám postele. Z dlouholetých zkušeností a zpětné vazby našich klientů se zaměřujeme při konstrukci matrací na klasický pružinový základ, v rozích vyztužený, prokládaný speciálně poskládanými vrstvami tkaniny. Tento způsob stavby matrace je lety osvědčený a vyzkoušený. Matrace jsou vzdušné, funkční a jejich životnost dosahuje i 20 let. O matracích se vedou dlouhé diskuze a bylo o nich již velmi mnoho napsáno, který materiál je lepší, která konstrukce zdařilejší, jaké nové trendy vedou k nejlepšímu zpracování matrace a tak dále a tak dále. To vše má jistě svá opodstatnění, ale nikdo není schopen odhadnout jak se na dané posteli budete cítit právě VY. Bude-li Pro Vás tou pravou, na které si skutečně odpočinete. A právě to je ten důvod, proč je velmi důležité si postel a matraci sám vyzkoušet. My radíme našim klientům, aby jejím výběru věnovali dostatečný čas, vyzkoušeli více druhů a variant, poleželi si a ujistili se, že je to ta pravá. Vždy záleží jen a jen na Vás a Vašem pocitu, zda-li Vám matrace vyhovuje svou stavbou, tvrdostí a komfortem, což není z žádných studií a článků možné vyčíst. Spánek je nejdůležitějším obdobím, kdy potřebujeme načerpat síly pro nový den a k tomu je zapotřebí kvalitní postel. Vaše pohodlí a pocity jsou to nejdůležitější. Proč to nespojit i se zajímavým stylem a designem? Postel nemusí být jen místem pro Váš odpočinek a zdraví spánek, ale také poutavou dominantou ložnice, do které se budete rádi vracet.


Originální dekorace pro dům i zahradu

Vystavovatel: KAPRADINA - Ivana Luxemburková - Hala - 5, Stánek - B18a

V obchodech KAPRADINA v Benešově u Prahy najdete krásné dárky ke všem příležitostem. Originální dekorace pro dům i zahradu pro vás vybíráme již 15 let. V E-SHOPU KAPRADINA na http://www.kapradina.cz patří mezi nejprodávanější kategorie ANDĚLÉ, KOV a LITINA. Připravujeme dárkové balíčky pro firmy i jednotlivce. Rádi vás přivítáme u našeho stánku na výstavě i v obchodech v Benešově u Prahy.


Český výrobce nábytku

Vystavovatel: Vilém Duchoň - výroba čalouněného nábytku - Hala - 2, Stánek - B02

NÁBYTEK DUCHOŇ je česká značka kvalitního čalouněného nábytku, která představuje dokonalé spojení inovativního designu, kvalitních materiálů s dlouhou životností a precizní čalounické práce. Návštěvníkům veletrhu předvedeme nejnovější trendy ve výrobě čalouněného nábytku. Jedním z nich je relaxační polohovací systém s elektrickým ovládáním, který posouvá hranici domácí relaxace na nejvyšší úroveň. Tento systém lze zakomponovat do křesla i sedací soupravy. Každý z nás má vlastní definici pohodlí a my to víme, proto Vám nabízíme dokonale ergonomicky tvarovaný a pohodlný nábytek, doplněný o inspirující design a moderní funkce. Dokonalým příkladem je multifunkční pohovka v minimalistickým designu SIT & SLEEP, kterou navrhla designérka Ing. Iva Bastlová Dis. Tato novinka je zařazena v soutěži o ocenění Nábytek roku 2017.


DESIGNOVÉ SVÍČKY

Vystavovatel: GALERIE RADOST - Hala - 5, Stánek - C10

Přední český výrobce designových vonných svíček na veletrhu představí hned několik novinek pro rok 2017. Vždy 100% přírodní materiály, ruční výroba, pečlivě tónované barvy, moderní linie tvarů, vůně, které si vás podmaní a ještě něco nepolapitelného navíc ... To vše dělá svíčky GALERIE RADOST tím, čím jsou - svíčkami s duší. www.galerie-radost.cz


Sedací soupravy DOLCE VITA sofa

Vystavovatel: DOLCE VITA SOFA s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B09

Sedací soupravy DOLCE VITA sofa, to je poctivá ruční práce a pohodlí Vašeho domova......


„SILENT-TIME …když bydlení má duši“

Vystavovatel: HM LIVING s.r.o. - Hala - 5, Stánek - B04

„Výroba a prodej stylového nábytku a dekorací, design a návrhy interiérů včetně realizace.“


Firma ADIN Interiér zajištuje dodávku a tapetování z našich tapet firmy Khroma, Cuymasureel, Arte a Prestigious Textiles.

Vystavovatel: ADIN INTERIÉR-KRATOCHVÍLOVI - Hala - 2, Stánek - A10

Instalujeme konzole, posuvné panely a římské rolety do interiérů včetně zaměření a technického vyřešení. Navrhujeme a zpracováváme ve vlastní šicí dílně záclony, závěsy, římské rolety a další doplňky z materiálů firem JAB, Chivasso, Sahco, Ambera, Eustegerling aj.


Tradiční výrobce dřevěného nábytku

Vystavovatel: Dřevotvar družstvo - Hala - 2, Stánek - C03

V expozici letos nabídneme náš tradiční bukový dýhovaný program PORTE, dýhovanou předsíň ENTRE a bílý nábytek ONTUR s novou sedací soupravou ONTUR UNO . Novinkou bude sestava nábytku v provedení přírodního dubu.


Dekorativní iluzivní výmalby a umělecká tvorba

Vystavovatel: Atelier EM - Hala - 5, Stánek - C09

Naším hlavním zaměřením v oblasti výmaleb jsou tzv. dekorativní iluzivní štukové malby, jež jsou hojně zastoupeny například na barokním zámku Vranov nad Dyjí, na klasicistním loveckém zámku Kozel nebo na hradě Bítov. Výmalby svým optickým klamem nahrazují plastickou štukovou výzdobu a dotváří tak genius loci stylového interiéru. Tato technika se používá především tam, kde se po rekonstrukci prostor žádné štuky ani původní malby nezachovaly. Během našeho dlouholetého působení jsme navázali spolupráci s renomovanými architekty, významnými developery i majiteli soukromých sídel. Díky této spolupráci a bohatým zkušenostem můžeme svým klientům nabídnout služby prvotřídní kvality a splnění i těch nejnáročnějších požadavků. Výmalby provádíme po celé České republice. Prohlédněte si naše reference a kontaktujte nás s vlastní poptávkou.


Magniflex Magnistretch

Vystavovatel: Magniflex - italské matrace nejvyšší kvality - Hala - 5, Stánek - C08

Představte si dokonalý spánek, kdy vaše tělo nejen regeneruje, ale dokonce se protahuje a to bez vašeho přičinění. Spánek na této matraci má podobný účinek, jako 30 minut intenzivního strečinku. Inspirací bylo neustále zatěžované lidské tělo, jehož páteř každý den, večer po 18 hodinách zátěže, sesedne o 1-2 cm. Proto by měl člověk své tělo protahovat. STREČINK je účinná metoda, která umí přirozeně a šetrně připravit svaly na docela obyčejné fungování těla. Přečtěte si více o Magnistretch na našich webových stránkách. MAGNIFLEX je světovým lídrem v oblasti zdravého spánku více než 50 let. Soustředí se na odbornou konzultaci za účelem dokonalé spánkové regenerace. Kvalita zdravotních matrací a polštářů je podložena patentovanými materiály, zdravotními certifikáty a prodlouženou zárukou.


Sedací souprava Paso doble

Vystavovatel: casamoderna s.r.o. - Hala - 5, Stánek - A08

Sedací soupravu Paso doble skandinávské výroby představí společnost Casamoderna v hale 5 na stánku 5A08. Přijďte se posadit a ochutnat ojedinělou atmosférou, která na vás z této sedačky dýchne. Využijte výstavní slevu ve výši 15%!


Trachea: nábytková dvířka Nr.1

Vystavovatel: Trachea, a.s. - Hala - 5, Stánek - C06

Dvířka dávají nábytku tvář, ačkoli jejich podíl na celkové ceně je minimální. Kdo si to uvědomí, chce ta nejlepší… Jako největší čeští výrobci Vás rádi přesvědčíme, že naše nabídka nemá konkurenci jak po stránce pestrosti, tak kvality. Trachea. Domov za každými dvířky.


PLASMOVÉ DIGESTOŘE pro nízkoenergetické, pasivní domy a domy s rekuperací

Vystavovatel: URGELA, spol. s r.o. - Hala - 5, Stánek - B01

KUCHYNSKÉ ODSÁVAČE PÁR DO DOMÁCNOSTI: Digestory s plazmovou technológiou pracujú ako „čistička“, teda vzduch prefiltrovaný cez plazmový filter nie je len upravený, ale je vyčistený a vlhkosť z varenia je značne znížená. Plazmová technológia v porovnaní s digestormi len na uhlíkové filtre zásadne iným spôsobom čistí a zachytáva výpary z varenia. Baktérie, vírusy, spóry a plesne budú zničené. Ideálne riešenie pre nízkoenergetické, alebo pasívne domy, resp. pre interiéry vybavené rekuperáciou, kde dodávatelia rekuperačných systémov požadujú odsávanie pár z kuchyne spôsobom interiérového odsávania (bez pripojenia odpadového potrubia vzduchu do exteriéru). Rovnako tak, pre všetky interiéry, kde z akéhokoľvek dôvodu nie je možné digestor pripojiť na exteriérový odťah.


keramický dřez Stema 80

Vystavovatel: Systemceram CZ - Hala - 5, Stánek - A09

Jeden z nejprodávanějších modelů keramických dřezů. V černé glazuře Nigra 87, s baterií Scope s černým ramínkem.


Pippich a Krulišová – návrhy a realizace interiérů

Vystavovatel: Pippich a Krulišová - Hala - 5, Stánek - B17

Jsme dvojice interiérových návrhářů, která tvoří zkušený tým. Podle potřeby, složitosti a rozsahu konkrétní zakázky pracujeme na svěřeném úkolu společně nebo samostatně. Řešení interiérů se věnujeme profesionálně již řadu let a za tu dobu máme za sebou skutečně mnoho úspěšně zrealizovaných interiérů různého zaměření. Naším zákazníkům nabízíme vždy nejraději kompletní servis - od vypracování architektonického návrhu až po realizaci, protože tak nejlépe a se zárukou můžeme naplnit každý požadavek a přání. S plným respektem k osobitému vkusu, představám a potřebám klientů vypracujeme kreativní a odborný návrh včetně 3D vizualizací. V konečné fázi zajistíme realizaci návrhu zahrnující jak veškeré potřebné stavební úpravy, tak dodávky typového nábytku, výrobu zakázkového nábytku, až po kompletní vybavení interiéru výtvarnými, textilními dekoracemi apod., to vše pouze od kvalitních a především ověřených firem.


Závěrečná zpráva 2017

Facebook