FOR FURNITURE 2017 FOR FURNITURE 2017
Organizátor


ABF, a.s.

Expozice o interiérových trendech již tradičně a přitom nově


Tato již tradiční přehlídka zajímavých materiálů, barev a solitérů, uskupených do čtyř směrů se bude letos konat již po čtvrté. Stejně jako roky předchozí i nyní ji bere pod svá křídla interiérová designérka Iva Bastlová a publikace k tomuto doprovodnému programu bude součástí odborného magazínu Interiéry. Novinkou je změna umístění. Expozice bude umístěna stále ve vstupní hale č. 2, nikoli však v jedné z bočních částí, ale příchozí budou expozicí přímo procházet. Na původním místě vyrostl nový přednáškový sál, kde se bude mimo jiné konat i přednáška na téma interiérových trendů: POETIC, HARMONY, CULTURAL a SMART.

 

Tento styl je plný pastelových barev a jemných tónů. Prvky jsou tradiční i moderní zároveň. Interiéry v tomto stylu jsou harmonické, něžné ale i nadčasové. Pohladí vás na duši a jsou místem pro relaxaci. Hlavní inspirací je umění ve všech formách.

 

Zde se jedná o vyloženě klidový interiér, kde hrají hlavní roli přírodní materiály jako je pravé dřevo, kámen či vlna. Celek jako takový je zamyšlením nad ekologií, recyklací i up-cyklací a také nad domovem jako takovým, kde se nyní nescházíme jen s rodinou, ale stává se z něj i místo pro práci (home office). Barvy jsou tlumené, zemité, hlavní duo hraje zelená a modrá.

 

Není to jen retro, je to také kombinace kultur a starého a nového. Je to prostě náš domov. Přirozenost, zábava, život! Takové jsou interiéry v tomto stylu, které si na nic nehrají. Materiály jsou různorodé stejně jako motivy a dekory. Barvy jsou pestré, výrazné odstíny doplňují jemné neutrály.

 

Dobře čistitelné, multifunkční, hravé! Takové jsou moderní interiéry, kde nechybí technika na vysoké úrovni. Základna těchto interiérů je svěží, světlá až neutrální a doplňují ji výrazné barvy jako je červená či zelená. Lesk a mat se kombijí, stejně jako 3D efekty na hladké ploše s plastickými povrchy.

 


Zpět na seznam aktualit
ESTAV.cz
ESTAV.cz Poškození vodou je nejčastějším typem poškození majetku Praha chce lépe řešit správu svého majetku, včetně prázdných domů Jak správně dešťovou vodu využívat, jak na údržbu a montáž nádrží? – V. Realizace podlahy v garáži aplikací epoxidového nátěru na betonové podlahy Vazby cihelného pohledového zdiva Římu kvůli suchům hrozí zavedení přídělového systému na vodu
Závěrečná zpráva 2017

Facebook