FOR FURNITURE 2017 FOR FURNITURE 2017
Organizátor


ABF, a.s.

Obchodní jednání pro nábytkářské firmy na souboru veletrhů FOR HABITAT 2016


Vážení vystavovatelé,

hledáte nové odběratele, či dodavatele? Uvažujete o rozšíření svých aktivit do zahraničí? Hledáte nové partnery, nebo byste se rádi stali regionálními distributory pro významné zahraniční společnosti?

Pak právě pro Vás je určená pozvánka na:

obchodní jednání Matchmaking Business Meetings na souboru veletrhů FOR HABITAT 2016, které se budou konat v pátek 18.3.2016.

ABF společně s Klastrem českých nábytkářů Vás zvou na obchodní dvoustranné schůzky.

 

Využijte příležitost k získání nových obchodních kontaktů, konzultací a poradenství od partnerů z obchodních komor, velvyslanectví a dalších institucí.

Naplánovaná jednání budou probíhat mezi 18.3. 2016 v konferenčním sále č.1 mezi  11. a 14. hodinouPVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Stáhněte si Informační brožuru v PDF.

 

 

Profily přihlášených účastníků si můžete prohlédnout zde.

Pokud se budete chtít zúčastnit obchodní schůzky či využít poradenství některého z účastníků, zaregistrujte se přímo v profilu vybraného účastníka.

V případě, že máte zájem o setkání s jiným typem účastníků, napište nám, jaké obchodní partnery hledáte a o jaké schůzky máte zájem a v případě možností vás propojíme s vhodnou protistranou. Pokud se nepodaří při jarním veletrhu, budeme pro vás hledat partnery také při podzimním veletrhu FOR INTERIOR, kde je plánováno obdobné setkání.

 

Účast na této akci již potvrdili např.:

  • Nákupčí z Litvy, který hledá dodavatele kancelářských židlí, kovových komponentů pro kancelářský nábytek a doplňků pro kancelářský nábytek

Poradenství bude poskytovat např.:

  • Czech Trade
  • Ekonomické oddělení Rakouského velvyslanectví Advantage Austria
  • Ekonomické oddělení Polského velvyslanectví
  • Italsko-česká smíšená obchodní a průmyslová komora

 

 

Přidejte se i vy, kontaktujte nás se svými požadavky. Promluvit si můžete i s členy představenstva Klastru českých nábytkářů.

 

 

Termín pro přihlášení: 10.března 2016
Registrační poplatky: účast zdarma
Profily přihlášených účastníků zde.

 

Více informací podá Jana Kočišková: kociskova@abf.cz  

 


Zpět na seznam aktualit
ESTAV.cz
ESTAV.cz Veletrh For Arch 2017: Zahájení za účasti oborových manažerů a politických špiček Druhá vlna dotací na kotle začne v hradeckém kraji 30. října Akce babího léta na fasádní obklady, zahradní zdi a dlažbu Až 6,5 mld. korun ročně „vyhazují“ Češi do kontejneru, protože nezmění dodavatele energií Dveře – způsoby otevírání, druhy, typy a dělení Vysávejte kdykoliv a odkudkoliv na světě s robotickým vysavačem PUREi9
Závěrečná zpráva 2017

Facebook